רפובליקת בנענע

איזו פסטורליה
כל כך יפה בים וכל כך רגוע -
מאת:דג פצוע18:58 29-9-2006
כל כך יפה בים וכל כך רגוע. אני שוחה לי בתוך הביוב, נזהר לא לבלוע שקית ניילון שמישהו השליך לכאן. כולם כאן לא מרגישים כל כך טוב בזמן האחרון. הדגים החכמים מספרים שזה קשור לכל מיני כספית, מתכות כבדות ורעלים אחרים.

ואז אני רואה אוכל. זה נראה בטוח, ללא ניילון וללא בני אדם בסביבה. אני ניגש לאכול, פוצח את הפה ובולע...

איייייייי
לו רק יכלו לשמוע אותי הייתם שומעים אותי היטב. משהו חד חותך את בטני מבפנים כאב חד מפלח את בטני. רק עכשיו אני מרגיש שמשהו קושר אותי, חוט דק שנכנס מפי לתוך בטני. אני מנסה להשתחרר, אבל זה רק מכאיב לי יותר.

ואז אני מרגיש משיכה חזקה. אני נמשך בחוזקה למעלה במהירות. אני מרגיש כיצד המשיכה ממשיכה לפלח את בטני. אני מרגיש את ראשי מתפוצץ משינוי הלחץ הפתאומי.

לא, זה עדיין לא נגמר. אני מגיע לסביבה בלתי מוכרת. מסביבי אין מים, אני תלוי באמצע כלום.
ואז זה מגיע, הרגשת חנק נוראה. מנסה נואשות לנשום, אבל אי אפשר. הזימים שלי אינם פועלים מחוץ למים. אני מרגיש כיצד אני מתפוצץ מבפנים, מנסה נואשות לנשום ולא מצליח.

קררררר. מה זה הקור הנורא הזה? אני עדיין מנסה נואשות לנשום ופתאום נצרב מכוויות קור. הושלכתי על גוש קרח. אני לא מצליח לשחות כאן, במקום המוזר הזה נטול המים. מנסה נואשות לפרפר ולברוח מכאן אבל לא מצליח.

זורקים מעליי עוד כמה דגים. גם הם מפרפרים בנסיון נואש להמלט מהקרח המקפיא ולחזור למים. אני כבר לא יכול לזוז. מותש, קפוא ומכוסה בדגים רבים שמועכים אותי.

אני מרגיש שמרימים אותי. אנ מגיע למקום מלא עשן וריח של מוות. מרגיש כיצד הדגים שמעליי יוצאים מהדלי - האם הם מצליחים להמלט? שומע רעשים חזקים של מכות. לא מוצא חן בעיניי.

ואז...יד חזקה תופסת ומרימה אותי. בשארית כוחותיי אני מפרפר ומנסה להמלט. היא מניחה אותי על משטח חזק ואז זה מגיע...

מכה חזקה נוחתת על ראשי. חושך.... מחשבותיי מתערפלות...שקט...כלום...ריק

בשולחן ליד המלצר ניגש לשולחן.
הנה ההזמנה שלכם.

איזו פסטורליה... כל כך יפה ורגוע...קישורים נוספים: