רפובליקת בנענע

בית הקפה "משק ברזילי" תמונות ורשמים
"משק ברזילי", מסעדה צמחונית-אורגנית, בפיקוח חברת "אגריאור", מושב ירקונה (ליד הוד השרון), משק ראשון בכניסה למושב, יש שילוט.
מאת:\רון\16:38 7-9-2006
אז ביקרנו במסעדה-חנות האורגנית, שנמצאת ביישוב ירקונה ליד צמוד להוד השרון. שנינו טבעונים, כך ששאלנו את המלצרית האם המנות שהזמנו צמחיות לגמרי.
אני אכלתי אורז בסמטי וירקות קלויים ורוטב חמאת בוטנים. נראה לי שזה האורז הכי טעים שאכלתי אי פעם. גם הכרובית והברוקולי היו עשויים לדעתי באופן טעים. בכל אופן, מעניין לדעת כמה שומן כוללת המנה הזאת.
Leyאכלה את מנת היום, ארוחה בסגנון הודי שכללה אורז מלא מתובל, תבשיל חומוס ושתי קציצות של מחית תפוחי אדמה אפויות. היה נחמד לדעתי אבל האורז היה קצת קשה.
בנוסף, בגלל שהזמנו ארוחה עסקית, קיבלנו כלול ב-49 ש"ח גם שני סוגים של פרוסות לחם, שאחד מהם עם קינואה בתוכו וגם מפוזרת עליו. בחרנו גם מרק חומוס (היה די משעמם) וגם סלט שורשים נחמד, סלט טאבולה מבורגול וחומוס ביתי שמרגישים בו את טעם החומוס. הארוחה העסקית כוללת גם את המנה העיקרית וגם שתייה ממבחר שתייה מסויים (ראו תפריט). אני הזמנתי בנוסף גם מיץ גזר שמסתבר שהם שמים בו גם סלק. היה בסדר אבל לא משהו.
לסיכום אני באמת ממליץ על המקום. אפשר לראות את התפריטים כולל המחירים בתמונות, וגם תמונות של כל האוכל.
צילמתי גם מנה של פולי מאש עם טחינה ועגבניות שחיכתה להגשה בדלפק.
כמו שאתם יכולים לראות בתמונות יש שם גם גינת ירקות ממש גדולה וגם כמה בעלי חיים במתחם מגודר.

מי שרוצה לקרוא עוד על המסעדה אז ישנה כתבה ב-YNET.


מנת היום בסגנון הודימרק עם גרגרי חומוס וירקותסלטים, מיץ גזר, לימונדה ולחםפולי מאש וטחינההמקוםבחוץהגינהירקות ופירות אורגנייםהחנות
עוד תמונות מהמקום בשרשור המקורי.


קישורים נוספים: