רפובליקת בנענע

אל תעזבו אותי בעת מלחמה
כשהמשפחות מתארחות במרכז או שוהות במקלטים, בעלי חיים שהיו פעם חברים נאמנים נשארים למות בחוץ מהתייבשות, חום, רעב, או פגיעת קטיושה. גם אתם, תושבי המרכז, יכולים לעזור להם.
מאת:שיר פרידמן17:19 13-6-2006בקשר עם תושבי הצפון?
אם אתם מכירים אנשים תושבים מצפון הארץ, אנא בקשו מהם להניח כלים עם מים ואוכל לכלבים וחתולים בחוץ. גם אם אין בביתם אוכל מוכן של כלבים וחתולים, הם יכולים להניח בחוץ את שאריות האוכל שלהם או דברים שעומדים להתקלקל. בקשו מהם להניח את המים והאוכל במקומות מוצלים, ולשוב ולמלא את הכלים לפי יכולתם.

אם בכוונתכם לארח משפחה מהצפון, אנא, אל תקשו על משפחות בעלות בעלי חיים. קבלו בזרועות פתוחות לביתכם כל כלב או חתול שהמשפחה תביא עמה.

אם ידוע לכם על תושבים מהצפון הנתקלים בקשיים עם חבריהם הפרוותיים במקלט, אנא הפנו אותם ללינק הזה.

אם אתם מכירים תושבים מהצפון ,בעלי חיות מחמד, המתכוונים להשאיר מאחור את חבריהם, אנא בקשו מהם לא לעשות זאת, או לחילופין יעצו להם להעביר את החיות לפנסיונים. 04-9910640, 08-9292285, על-מנת שמתנדבים יוכלו לדאוג לכלבים ולחתולים הנשארים מאחור.

אנא ידעו את תושבי הצפון כי נפתח קו חם להצלת בעלי חיים שנפצעו כתוצאה מהלוחמה באזור הצפון. בכל מקרה בו נפצע בעל חיים ניתן להתקשר לד"ר רפאלי בטלפון 052-4711211. ניתן לפנות למוקד להצלת בעלי החיים של עמותת "תנו לחיות לחיות" בטלפון 03-6241776.

חשוב כי לאנשי הצפון יהיו את מספרי הטלפונים רשומים בפנקס או שמורים בזיכרון הסלולארי, לכל צרה שלא תבוא. בנוסף, בית החולים הווטרינרי במכבים ישמח לעזור לכל חיה פצועה בחינם.

וטרינרים מהצפון? מכירים כאלה? בימים אלה זורמים למרפאות הוטרינריות כלבים וחתולים הסובלים מאיבוד דם כתוצאה מטפילים או מפגיעות שונות. וטרינרים הזקוקים למנות דם עבור הכלבים במרפאתם מוזמנים להתקשר לטלפון 09-9588833.

לתושבי כלל הארץ
אם אתם מעוניינים להיות לבית אומן לתקופת זמן מסוימת או בלתי מוגבלת, אנא פנו באימיל לענת רפואה. משפחות שמתנדבות לשמש בית אומן, זכאיות לקבל שקית מזון לכלבים מרשת חנויות JUNGLE.

אם ביכולתכם לתרום שקי מזון לכלבים וחתולים, הן לחיות הנטושות והן לתושבי הצפון שאין ביכולתם לרכוש את המזון לחבריהם, אנא צרו קשר עם עמותת תנו לחיות לחיות באמייל זה.

בימים אלה, יותר מתמיד, עמותת תנו לחיות לחיות צריכה עזרה בפינוי כלוביה עבור כלבי הצפון. אם אתם שוקלים לצרף כלב למשפחה, אנא אמצו אותו מתנו לחיות לחיות על מנת שזו תוכל לאכלס במקומו כלב נטוש מהצפון.
כל תרומה כספית ולו המועטה ביותר לעמותה זו תוכל להציל חיים. אנא תרמו כפי יכולתכם.

בימים אלה מתארגנות ניידות עזרה הנוסעות לצפון, על-מנת לפזר אוכל, להניח כלי מים, לטפל ולאסוף חיות נטושות. לא צריך להיות וטרינר על-מנת להצטרף לניידות חילוץ אלה, צריך פשוט זמן פנוי והרבה רצון טוב. אם יש באפשרותכם להצטרף לניידת, אנא צרו קשר עם ארגון "נח" למען בעלי חיים, בטלפון 08-9292285.

כלבי הצפון זקוקים נואשות לתרומות דם. ניתן לברר על מוקדי התרמה ועל התהליך בטלפון 09-9588833.

אנא – דמיינו כי כלבכם היה נשאר לבד בחום הקיץ להסתובב בין הקטיושות. ביכולתכם לעזור באין ספור דרכים לכלבים וחתולים כה רבים כאלו. אל תישארו בחוסר מעש – עזרו להם.

אינדקס הלינקים לעזרת בעלי החיים בצפון:


אינדקס הלינקים לעזרת בעלי החיים בצפון:
כיצד לנהוג עם בעלי חיים במקלט.

בית החולים הווטרינרי במכבים יעזור לחיות פצועות מהצפון ללא תשלום.

רוצים לארח בביתכם כלבים נטושים מהצפון? אנא פנו לענת.

רוצים לתרום שקי מזון לכלבים וחתולים? לאמץ חבר לחיים? לתת תרומה כספית? עמותת תנו לחיות לחיות.

רוצים להצטרף לניידת איסוף ופיזור אוכל לחיות נטושות בצפון? אנא צרו קשר באימייל.

רוצים לעזור בכל הדרכים שצוינו, או שיש לכם רעיון לכל עזרה מסוג אחר? אנא מלאו את הטופס בלינק הזה.קישורים נוספים: