רפובליקת בנענע

24 רופי - זול, טעים, בריא וידידותי
מסעדה הודית צמחונית שמגישה רק מנה אחת
מאת:תמי ניניו14:56 20-3-2006
24 רופי היא מסעדה הודית צמחונית שמגישה רק מנה אחת - טאלי צמחוני. יש טאלי רגיל וטאלי מיוחד, שמוגש עם תוספת שמשתנה מדי יום. הערב זה היה תבשיל טופו. לקחתי. היה טעים.

הטאלי עולה 24 ש"ח. הטאלי המיוחד 32 ש"ח. המנה הזו היא ארוחה שלמה. לא גמרתי אפילו רבע ממנה, אבל הייתי אחרי ארוחת צהריים גדולה למדי. רון, שותפי לארוחה, חיסל את המנה שלו ואכל קצת משלי. מצד שני, הוא לא אכל כמעט כלום כל היום. שתיתי משקה ג'ינג'ר ולימון מצוין (רק למי שממש אוהב ג'ינג'ר) ותה, ואכלתי קינוח תמרים וזרעי חמניות שהיה הרבה יותר בריא מאשר טעים. הוא עלה 5 ש"ח. רון שתה לימונצנץ, לימונדה עם קובייה דמוית קרח שבתוכה מנצנץ אור לבן. מגניב לגמרי.

צריך להוריד את הנעליים בכניסה. הישיבה היא על ספות או על כריות סביב שולחנות ענקיים נמוכים. אווירת שאנטי שכנראה מזכירה לפליטי הודו את המקור. אני נהניתי מהאפשרות לשים רגלים על הספה, מהגישה הזרוקה והידידותית של המלצרית החמודה שלנו, מהמוזיקה ומהאווירה. שעתיים וחצי עברו לנו כמו 20 דקות. רצינו להישאר וליהנות מהמקום עוד קצת, אבל רון היה צריך להספיק לסרט.

15 דקות לפני שהלכנו הצליחו סוף סוף להפעיל את החימום. עד אז קפאתי, עם 3 שכבות של בגדים ומעיל שהתכסיתי בו כשמיכה. זה היה הדבר היחידי שפגם בהנאה שלי מהמקום.

שווה ביותר. זול, טעים, בריא, ידידותי למשתמש ושונה מסתם עוד מסעדה.

קישורים נוספים: