רפובליקת בנענע

כחול-ירוק, סקס כדרך הטבעוני
איך זה שפורום שאמור לעסוק בבישול ואידיאולוגיה מוצא את עצמו פעם אחר פעם גולש לעוד שרשור סקס?
מאת:רפובליקת בנענע13:10 31-7-2004הצמחונים רגישים לאחרים ומבינים שלכל פעולה יש השלכות: הם שמחים להשתתף במה שיגרום עונג ומסרבים להשתתף במה שיגרום סבל. במיטה הם נדיבים ושמחים להעניק ורגישים לבן או בת הזוג.
העובדה היא שהם אינם כבולים למה ש``טבעי`` ונורמלי ומוכנים ``לסטות`` מן הנורמה – מדובר באנשים מיוחדים ומקוריים וכך גם הטכניקות.
הגמישות המחשבתית שלנו היא כמובן רק ביטוי פנימי שמסגיר את הגמישות הפיזית, היכולת האתלטית, סיבולת הלב-ריאה, החוסן הפיזי וכמובן את היכולת המופלאה לעמוד במאמץ ממושך שעות על גבי שעות ואת היכולת להפוך סילאן תמרים לחויה חושית מטריפה שנמשכת אל תוך הלילה...

איך זה שפורום שאמור לעסוק בבישול ואידיאולוגיה מוצא את עצמו פעם אחר פעם גולש לעוד שרשור סקס? יכול להיות שחיים ללא אכילת הורמונים מלאכותיים המוזרקים לחיות נותנים להורמונים שלנו כר פעולה נרחב יותר? האם התזונה הבריאה היא שמאפשרת לנו לעמוד בפנטזיות, או שהראש הפתוח והלב הנדיב הם האחראים לשחרור ולכייף?


כך או כך, לקט עצות ליום האהבה, פרי נסיונם של אנשי רפובליקת בנענע:
* סיידר - יש לשפוך באזור הסנטר ככה שהוא יתפזר טוב... (אינדיקציה טובה להצלחה היא מאגר סיידר בפופיק)

* כנ"ל עם שמפניה

* תותים בקצפת (צימחית) - להאכיל אחד את השני - ולנסות כמה שיותר לפספס את הפה

* שוקולד מריר. לקחת קובייה בפה, להמיס אותה קצת עם הלשון - ולטייל איתה על כל הגוף. כשהיא נגמרת - יש ללקלק את כל השוקולד - עד שיעלם לחתולין!!

* סירופ מייפל (אמיתי! לא להתפשר על כלמיני "בטעם מייפל"!)

* להתנשק עם סוכריות קופצות זה משעשע.... מספיק ואפשר גם ללקק עם הסוכריות בפה את בן/ת הזוג

* לצייר על הגוף עם סירופ שוקולד...

* גם סתם קוביות קרח עושות את העבודה ביום קיץ חם... אבזר שימושי לאמיצים. כדי שלא יהיה קר מידי - כדאי להחזיק את הקרח בפה, לנשק את כל הגוף - ורק מידי פעם לתת לקרח לבצבץ... עדיף להקפיא מראש קוביות ממיץ פירות.

* גלידת וניל (טופוטי) או סורבה מנגו. מומלצות גלידת האגן-דאז למשל, או גלידת פנטזיה תפוזים של שטראוס, גלידת פטל של ריו או וניל של ריו. ארטיקים על מקל של ריו או טופוטי נוחים יותר לשימוש - ראשית מורידים ביחד את ציפוי השוקולד ואז מתחילים למרוח

* ילדה מצופה בסילאן... ימ ימ...

* מיץ תפוזים סחוטרי היישר על הגוף העירום

* שכבה עבה של חומוס ביתי (ג'ון מזילה ריר)

* מטבוחה (לאמיצים בלבד).

* מנגו - טעם, ניחוח ומגע חלקלק אידיאלים לנושא. לא ניתן לאכול מבלי להזיל מיץ רב שנוזל לו לעבר פינות חבויות ודורש טיפול יסודי

* חצאי אפרסק משומר - חלקלק ושובב בלוויית סירופ שימושי

* מלון או אננס - לאווירה טרופית. בוצעים חתיכה, מטיילים על הגוף ולסיום מנקים

* בננה - טוב לאימונים והדגמות לקראת הדבר האמיתי. ניתן לטייל עם הבננה על הגוף ולמעוך מדי פעם, כאשר האסוציאציות המתלוות רק יכולות לעזור. אפשר גם לקלף מראש ולהקפיא

* מלפפון - לשטוף היטב לפני השימוש

* ריבה - למעדיפים ליקוק חזק ויסודי

* מנטה היא דבר מדהים. ואת ההרגשה הקרירה והמרעננת שהיא עושה בפה היא עושה גם בעוד מקומות רגישים. נסו ללקק את בת\בן הזוג כשבפה סוכרית מנטה חריפה. הכינו עצמכם לסקס פרוע במיוחד כי זה באמת מטריף את הדעת....הופך חתולתולות מבית טוב לנמרות שורטניות. לא מומלץ למי שהולך יום אחרי לשחות בבריכה עם ההורים.

* שמן זית!!! (עדיף תוך ריצה במעגלים)

* הצד הויזואלי: תאנים חצויות ודובדבנים מחד, גזרים וקישואים מאידך. והסרטים "1/2 9 שבועות" ו"טמפופו" הם מקור השראה רציני.

* הפן המישושי - המקרוני הנשאבים... ויודעי דבר אומרים שליצ'י זה כמעט –

* אבל מבט בעיני האהוב הוא האפרוזידיאק הטוב ביותר.... וזה לגמרי מהטבע!


אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל במקרה הזה:
בחיים אנחנו אולי נראים צמחונים חננות אוכלי עשבים.... אבל רמז: אנחנו מעדיפים גומי על עור!השרשורים המקוריים פזורים על פני כל דפי הפורום.קישורים נוספים: