רפובליקת בנענע

עזוב ת'עטינים שלי !
ספרו של ד"ר אריה אבני על נזקיו הבריאותיים של החלב, כולל קישור חינמי לספר
מאת:עמותת אנונימוס10:27 17-7-2004
את ספרו של ד"ר אריה אבני על נזקיו הבריאותיים של חלב הפרה והיתרונות הבריאותיים בחלב הסויה, ניתן להוריד במלואו ללא תשלום מאתר אנונימוס. לחצו לפתיחת הספר בפורמט word.

מתוך המבוא לספר:
"כשאני פונה אליכם על מנת לשכנע אתכם למה מוצרי חלב פרה לא ולמה סויה כן, יכולתי להציג בפניכם את המאמרים הרפואיים שבידי, אחד לאחד, כמו עורך דין טוב המציג את ה CASE שלו בפני חבר המושבעים. אבל זה היה עלול לשעמם אפילו אותי.

עברתי על מאות מאמרים בנושא. המלצתי על הפסקת צריכת כל מוצרי חלב פרה כטיפול יחיד למאות חולים בחמש השנים שעברו. התוצאות היו מרשימות במרבית החולים, עד כי הימנעות מחלב הפכה להמלצה הטיפולית הראשונה שלי. אפילו האחיות העובדות איתי נפרדו "ממנו" לשלום. מאמרים משטחי רפואה השונים לימדו אותי עד כמה אותו חלב צח ולבן הוא מזיק רב תחומי, ומספק פרנסה למומחים שונים.

[...] לאחרונה נתקלתי במידע על NASA -סוכנות החלל האמריקאית- הרואה בסויה את המרכיב העיקרי בתפריט האסטרונאוטים שייצאו לטיסות חלל הארוכות. המנהלים של התוכנית השקיעו 3 שנות מחקר בהכנת עשרות מתכוני סויה, במסגרת אוניברסיטת קורנל, כדי שלשוהים בחלל יהיה מזון טעים, רב גוני עם ערך בריאותי. או אז הבנתי שספר זה, ששקדתי על כתיבתו, עשוי לתרום, בעזרתכם, לשיפור מצב הבריאות בישראל."
קישורים נוספים: